Старт Програми Dragomanov StartUp Club

Старт Програми DragomanovStartUpClub

71577597 420162175362080 2899726343597981696 nПідприємницький клуб НПУ імені М.П. Драгоманова DragomanovStartUpClub запрошує студентів, аспірантів, викладачів та співробітників НПУ Драгоманова на більше ніж 30 БЕЗКОШТОВНИХ заходів Клубу. По завершенню кожного курсу видається СЕРТИФІКАТ.

Стратегічні напрямки, що були обрані командою клубу до реалізації допомагають резиденту:

• сформуватися як особистості, покращити свої м’які навички, які експертами ринку праці вважаються важливішими за професійні знання;
  • підвищити свій рівень фінансової культури та стати фінансово грамотною людиною, а значить вміти генерувати капітал та ним розпоряджатися;
  • спробувати свої сили у підприємництві, розвинути підприємницьке мислення та оволодіти підприємницькими навичками. І не важливо, чи мрієте ви стати власником бізнесу чи не маєте таких амбіцій, такий курс дасть змогу вам по-іншому поглянути на організацію, отримати досвід бізнес-лідерства та командної роботи, дізнатися як розробляються стратегії, які інструменти обирають маркетологи, аби поборотися за увагу споживача тощо.

Ключових напрямки за якими працює клуб:

1. Стартап-курс. Ринкова вартість такого курсу – від 1500 грн до 20 000 грн.
  2. Курс SoftSkills з сертифікацією від Освітній Хаб міста Києва, яку визнають за підвищення кваліфікації (цикли: персональна ефективність, креативне мислення, критичне мислення, комунікації, емоційний інтелект, управління командами). Ринкова вартість кожного з циклів курсу – від 2500 грн до 5 000 грн.
  3. Курс «Фінансова грамотність». Ринкова вартість фінансових тренінгів – від 500 грн до 1500 грн. / за гру чи тренінг.

За три місяці, яких буде реалізована програма учасник економить роки життя та приблизно від 18 000 грн. до 55 000 грн. (фактична вартість усіх заходів).

Перші тренінги Курс SoftSkillsвже розпочалися з 3 жовтня 2019 і проходитимуть у приміщенні арт-простору SKLO.

На перший тренінг прийшли як студенти різних факультетів НПУ так і викладачі. Всі залишили схвальні відгуки та запланували відвідати наступні тренінги циклу.

Стартап-курс розпочнеться з 10.10.2019 і проходитиме по вівторках у центральному корпусі ауд. 1-51.

72375923 2449900088391268 6246975514796359680 o

Нагадуємо, що за подіями Клубу та і та новинами у світі стартап – рухуможна слідкувати на офіційних сторінках DragomanovStartUpClubу соц. мережах:

сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/yepnpu/

телеграмм-канал: https://t.me/DragomanovStartUpClub

Інстаграм: https://instagram.com/dragomanov_startup_club?igshid=19y5z3jdanozl

Координатор Клубу, проф. Бех Юлія

ODRAR10

Your IP: 100.25.43.188
Server Time: 2019-11-12 01:18:43

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер