Акредитація спеціальності 8.18010015 «Консолідована інформація»

КИ фотоЗгідно із наказом Міністерства освіти і науки України № 1185-А від 14.06.2017 р. експертною комісією у складі Голови комісії – Роїка Олександра Митрофановича – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту та безпеки інформаційних систем факультету менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного університету та експерта Тихомирової Євгенії Борисівнидоктора політичних наук, професора, професора кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин Східноєвропейського Національного університет імені Лесі Українки – з 19 по 21червня 2017року проводилася акредитація спеціальності 8.18010015 «Консолідована інформація» галузі знань 1801«Специфічні категорії» (спеціальності 124 «Системний аналіз» за освітньою програмою «Аналітична діяльність та консолідована інформація»галузі знань 12 «Інформаційні технології»). Експертна комісія активно працювала з документацією кафедри, студентами, акредитаційною справою.