Дистанційне навчання 12.03.2020-24.04.2020

12МО

Шановні студенти групи 12МО!

Звертаємо Вашу увагу, що 2019-2020 навчальний рік завершуватиметься у дистанційній формі до 30 червня 2020 року.

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

Це означає, що до 01 червня Вам необхідно здати заліки, а також звіт з практики.

Екзамени будуть проходити відповідно до графіку складання сесії з 10 по 30 червня у двох формах:

1. тестування у базі університету moodle. Проведення екзамену: екзамен проходить згідно розкладу сесії (де зазначено день і час екзамену) студенти під своїм логіном і паролем заходять у базу і проходять тестування.
  2. письмовий екзамен. Проведення екзамену: екзамен проходить згідно розкладу сесії (де зазначено день і час екзамену) студенти зв’язуються з викладачем онлайн на платформі, яку заздалегідь зазначить викладач. У разі відсутності інтернету у студента, він заздалегідь попереджає викладача про це, і у день і час екзамену телефонує викладачу на початку для отримання білету. Студент обирає номер білета, викладач диктує питання з цього білета. Студент пише екзамен вдома на білих аркушах А4 (як на екзамені), на аркуші зазначає своє ПІБ, ставить номер білета, пише питання і дає відповідь на них. По завершенні екзамену (тривалість дивитеся по розкладу екзамену) протягом 30 хвилин студент на вайбер чи пошту викладача надіслає фото відповіді на білет. Викладач їх перевіряє і виставляє оцінки. Закриває відомість. Листи відповідей студенти після карантину мають здати на кафедру.

Викладач після екзамену повідомляє студентам оцінки!

Історія української державності (екзамен)

Англійська мова*

Математика в управлінні (екзамен)

Економіка для менеджерів (екзамен)

Аналітична діяльність (екзамен)

Загальна теорія управління (екзамен)

Навчальна практика. Культурологічна

Спеціалізація "Управління персоналом"

Ринок праці (залік)

Спеціалізація "Управління громадськими організаціями"

Основи теорії громадського суспільства (залік)

Спеціалізація "Інформаційний менеджмент"

Інформаційні ресурси організації (залік)

*проміжний контроль, атестація буде в наступному семестрі

22МО

Шановні студенти групи 22МО!

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

Це означає, що до 01 червня Вам необхідно здати заліки. курсові роботи.

Економетрія (залік)

Менеджмент (екзамен)

Державне та регіональнее управління (екзамен)

Фінанси, гроші та кредит (екзамен)

Євроінтеграційні процеси (залік)

Активні громадяни: управління соціальним розвитком (залік)

Курсова робота з дисципліни "Менеджмент"

Графік виконання курсових робіт

32МО

Шановні студенти групи 32МО!

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

Це означає, що до 01 червня Вам необхідно здати заліки, курсові роботи та звіти з практики (до 05.06.2020.)

Період практики для групи 32МО Виробнича (маркетингова) практика з 12.05.2020. по 07.06.2020).

Викладач після екзамену повідомляє студентам оцінки!

Теорія економічного аналізу (залік)

Облік і аудит (екзамен)

Логістика (залік)

Зовнішньоекономічна діяльність підприємства (екзамен)

Бухгалтерський облік (екзамен)

Теорія приняття рішень (екзамен)

Курсова робота з дисципліни "Теорія прийняття рішень"

Методичні рекомендації до написання курсових робіт

Виробнича практика

42МО

Шановні студенти групи 42МО!

Дистанційно буде проходити і підсумкова атестація!

Сесія буде проведена з 28.05.2020 р. по 14.06.2020 р.

Це означає, що до 25 травня Вам необхідно здати курсові роботи, заліки.

Екзамени будуть проходити відповідно до графіку складання сесії з 28 травня по 14 червня у двох формах:

Безпека життєдіяльності (залік)

Управління інноваціями (залік)

Саморегуляція соціальних систем (екзамен)

Теорія приняття рішень (екзамен)

Курсова робота з дисципліни "Теорія прийняття рішень"

Методичні рекомендації до написання курсових робіт

Виробнича практика. Переддипломна.

Спеціалізація "управління персоналом"

Фізіологія і психологія праці (залік)

Комунікативний менеджмент (екзамен)

Кадровий консалтінг і аудит (екзамен)

10ММО

Шановні студенти групи 10ММО!

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

Це означає, що до 01 червня Вам необхідно здати заліки, курсові роботи та звіти з практики (до 05.06.2020):

група 10ММО Виробнича науково-дослідницька практика з 12.05.2020. по 07.06.2020.

Кадровий менеджмент (екзамен)

Видовий та галузевий менеджмент сталого розвитку (залік)

Методологія аналізу цифрової економіки (залік)

Виробнича  практика. Науково-дослідницька

Спеціалізація "Управління персоналом та соціальною відповідальністю"

Соціальна відповідальність бізнесу

Корпоративне управління

Курсова робота з дисципліни "Соціальна відповідальність бізнесу"

11ММО

Шановні студенти групи 11ММО!

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

група 11ММО Виробнича практика з фаху з 12.05.2020. по 07.06.2020.

Кадровий менеджмент (екзамен)

Методологія наукового дослідження (залік)

Науковий семінар з проектування організацій (залік)

Виробнича практика з фаху

Спеціалізація "Управління освітніми закладами"

Керівник навчального закладу

Техніка управлінської діяльності

Курсова робота з дисципліни "Керівник навчального закладу"

1САМ

Шановні студенти групи 1САМ!

Сесія буде проведена з 10 по 30 червня 2020 року.

група 1САМ Виробнича науково-дослідницька практика з 12.05.2020. по 07.06.2020.

Освітня політика (екзамен)

Інтелектуальні і нейроморфні інформаційні технології (екзамен)

Системний аналіз і проектування (залік)

Методологія Data Science (залік)

Інформаційні ресурси (залік)

Технології і організація аналітики в управлінні (екзамен)

Курсова робота з дисципліни "Технології та організація аналітики"

Методичні рекомендації до курсових робіт

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Запрошуємо до магістратури!

big 12344 oboi svezhij volnistyj fon

ODRAR10

Your IP: 3.235.75.174