МАЙБУТНІ УПРАВЛІНЦІ – КАФЕДРІ УПРАВЛІННЯ, ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

Студенти-магістранти групи 5 МУНЗ (денна форма) спеціальності «Управління навчальним закладом» (староста Ольга Лисюченко) внесли свій позитивний внесок у змістово-методичне наповнення навчального процесу новоствореного Інституту управління та економіки освіти.

Майбутніми керівниками за результатами відвідування Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті-2012» для власної самостійної роботи зініційовано благодійну передплату на 2013 рік профільного спеціалізованого видання «Практика управління закладом освіти» - журналу робочих ситуацій для директора школи.

Вказане видання виходить з серпня 2006 року за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. На сьогодні це провідний професійний журнал з накладом 8600 примірників Серед авторів журналу - провідні фахівці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, інших міністерств і відомств, науковці та викладачі спеціалізованих кафедр науково-дослідних і профільних інститутів, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, юристи.

Щомісяця на сторінках видання публікуються матеріали з адміністративно-господарських, управлінських та фінансових питань, взаємодії з контролюючими органами. Детально розкрито теми кадрової роботи, оплати праці, надбавок та доплат, атестації робочих місць, посадові інструкції тощо.

Так, наприклад, січневий випуск 2013 року присвячений проблемам організації засідань педагогічної ради, розкриває циклограму діяльності керівника навчального закладу, роз’яснює соціальні стандарти для освітян, передбачені Держбюджетом України.

Публікації журналу будуть детально використані студентами та викладачами при вивченні дисциплін «Менеджмент організацій», «Керівник навчального закладу», «Техніка управлінської діяльності», «Управління трудовими ресурсами» тощо, стануть ґрунтовною базою для проходження управлінської практики, для наукової роботи у проблемній групі «Успішна професійна діяльність керівника навчального закладу» та для написання магістерських робіт. Важливо, що журнал дасть змогу оперативно опрацювати сучасні актуальні нормативно-правові документи МОНмолодьспорту, на яких базується сучасна управлінська діяльність.

Видання для зручності буде щомісячно відскановано і розміщено на сайті нашої кафедри http://www.kuei.npu.edu.ua Тож слідкуйте за новинами!

Колектив кафедри на чолі з завідувачем професором, доктором філософських наук Володимиром Павловичем Бехом щиро завдячує студентам групи 5 МУНЗ і зичить досягнень у наукових пошуках, успіхів у навчанні та особистісного професійного зростання!

Перший номер журнал разом зі студентами проаналізував

М.В. Михайліченко,

к.пед.н., доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

tekstura siniy cvet fon