dzvin

facebook

youtube

 

МАЙБУТНІ УПРАВЛІНЦІ – КАФЕДРІ УПРАВЛІННЯ, ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

Студенти-магістранти групи 5 МУНЗ (денна форма) спеціальності «Управління навчальним закладом» (староста Ольга Лисюченко) внесли свій позитивний внесок у змістово-методичне наповнення навчального процесу новоствореного Інституту управління та економіки освіти.

Майбутніми керівниками за результатами відвідування Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті-2012» для власної самостійної роботи зініційовано благодійну передплату на 2013 рік профільного спеціалізованого видання «Практика управління закладом освіти» - журналу робочих ситуацій для директора школи.

Вказане видання виходить з серпня 2006 року за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. На сьогодні це провідний професійний журнал з накладом 8600 примірників Серед авторів журналу - провідні фахівці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, інших міністерств і відомств, науковці та викладачі спеціалізованих кафедр науково-дослідних і профільних інститутів, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, юристи.

Щомісяця на сторінках видання публікуються матеріали з адміністративно-господарських, управлінських та фінансових питань, взаємодії з контролюючими органами. Детально розкрито теми кадрової роботи, оплати праці, надбавок та доплат, атестації робочих місць, посадові інструкції тощо.

Так, наприклад, січневий випуск 2013 року присвячений проблемам організації засідань педагогічної ради, розкриває циклограму діяльності керівника навчального закладу, роз’яснює соціальні стандарти для освітян, передбачені Держбюджетом України.

Публікації журналу будуть детально використані студентами та викладачами при вивченні дисциплін «Менеджмент організацій», «Керівник навчального закладу», «Техніка управлінської діяльності», «Управління трудовими ресурсами» тощо, стануть ґрунтовною базою для проходження управлінської практики, для наукової роботи у проблемній групі «Успішна професійна діяльність керівника навчального закладу» та для написання магістерських робіт. Важливо, що журнал дасть змогу оперативно опрацювати сучасні актуальні нормативно-правові документи МОНмолодьспорту, на яких базується сучасна управлінська діяльність.

Видання для зручності буде щомісячно відскановано і розміщено на сайті нашої кафедри http://www.kuei.npu.edu.ua Тож слідкуйте за новинами!

 

Колектив кафедри на чолі з завідувачем професором, доктором філософських наук Володимиром Павловичем Бехом щиро завдячує студентам групи 5 МУНЗ і зичить досягнень у наукових пошуках, успіхів у навчанні та особистісного професійного зростання!

 

Перший номер журнал разом зі студентами проаналізував

М.В. Михайліченко,

к.пед.н., доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

tekstura siniy cvet fon

ODRAR10

pMwlb4CDC7Y

ЦДО

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

Всього відвідувань

2298083
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
4371
7370
30242
47023
229207
1711096
2298083

Your IP: 35.175.113.29
Server Time: 2020-02-28 15:30:38

Хто на сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2020