Фінансовий батл

74705029 433574350687529 8558015155265339392 n

1.11.2019 Підприємницький клуб НПУ ім.. М.П. Драгоманова DragomanovStartUpClub проводить ФІНАНСОВИЙ БАТЛ!

Захід передбачає участь у настольній фінансовій грі «Життєвий капітал», яка є ноу-хау в навчанні дорослих і дітей. Він поєднує в собі: навикових тренажер, трансформаціонно-психологічний гру, соціально - економічний симулятор реальності. У грі змодельовані практично всі можливі життєві ситуації які так, чи інакше впливають на фінансове становище людини.

На гру запрошуються СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ, КОМАНДИ (5 +1) ШКІЛ.

Які можливості дає участь у грі?

Для викладчів / вчителів - це можливість, переоцінити й переосмислити багато важливих речей у своєму житті. Протестувати в тренажері нові навички та моделі поведінки і подивитися наскільки вони потрібні і корисні в даний момент. Знайти відповіді на багато «мовчазних» питань. 85% - після тренінгу змінюють багато звичок і заводять корисні нові.

Для студентів - виявити цінності які об'єднують успішних людей, навчиться вибудовувати партнерські процеси для взаємопосилення і досягнення своїх цілей, навчиться ефективно управляти всіма доступними ресурсами і ін. Ще до початку активного заробітку на своїх перших роботах, отримати навички та звички, які допоможуть у формуванні власного капіталу та більш успішного фінансового життя.

Для учнів шкіл - це можливість «безпечно» почати осягати дорослий світ. Чим раніше учні отримають корисні звички, тим легше справлятися з викликами життя, досягати поставлених цілей, бути успішним та щасливим.

Допомогу у проведенні заходу надає партнер НПУ – Діловий клуб «Партнер». Ця громадська організація системно займається тренінгами з фінансової культури на базі вказаної гри, підготовкою та сертифікацією тренерів, організацією клубів фінансової грамотності по закладах освіти.

Байтл проходитиме з 12:00 до 17:00 за адресою: вул. Саратівська, 20, корпус НПУ імені М.П. Драгоманова, актова зала.

Записатися учасником (індивідуально для викладачів та студентів) / командою (для шкіл) можна за вайбером 0677346371 координатор клубу проф. Юлия Бех (Yuliya Bekh)

Детали щодо батлу можна знайти за посиланням:

ODRAR10

Your IP: 100.25.43.188
Server Time: 2019-11-12 01:13:24

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2019