dzvin

facebook

youtube

 

Фінансовий батл

74705029 433574350687529 8558015155265339392 n

1.11.2019 Підприємницький клуб НПУ ім.. М.П. Драгоманова DragomanovStartUpClub проводить ФІНАНСОВИЙ БАТЛ!

Захід передбачає участь у настольній фінансовій грі «Життєвий капітал», яка є ноу-хау в навчанні дорослих і дітей. Він поєднує в собі: навикових тренажер, трансформаціонно-психологічний гру, соціально - економічний симулятор реальності. У грі змодельовані практично всі можливі життєві ситуації які так, чи інакше впливають на фінансове становище людини.

На гру запрошуються СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ, КОМАНДИ (5 +1) ШКІЛ.

Які можливості дає участь у грі?

Для викладчів / вчителів - це можливість, переоцінити й переосмислити багато важливих речей у своєму житті. Протестувати в тренажері нові навички та моделі поведінки і подивитися наскільки вони потрібні і корисні в даний момент. Знайти відповіді на багато «мовчазних» питань. 85% - після тренінгу змінюють багато звичок і заводять корисні нові.

Для студентів - виявити цінності які об'єднують успішних людей, навчиться вибудовувати партнерські процеси для взаємопосилення і досягнення своїх цілей, навчиться ефективно управляти всіма доступними ресурсами і ін. Ще до початку активного заробітку на своїх перших роботах, отримати навички та звички, які допоможуть у формуванні власного капіталу та більш успішного фінансового життя.

Для учнів шкіл - це можливість «безпечно» почати осягати дорослий світ. Чим раніше учні отримають корисні звички, тим легше справлятися з викликами життя, досягати поставлених цілей, бути успішним та щасливим.

Допомогу у проведенні заходу надає партнер НПУ – Діловий клуб «Партнер». Ця громадська організація системно займається тренінгами з фінансової культури на базі вказаної гри, підготовкою та сертифікацією тренерів, організацією клубів фінансової грамотності по закладах освіти.

Байтл проходитиме з 12:00 до 17:00 за адресою: вул. Саратівська, 20, корпус НПУ імені М.П. Драгоманова, актова зала.

Записатися учасником (індивідуально для викладачів та студентів) / командою (для шкіл) можна за вайбером 0677346371 координатор клубу проф. Юлия Бех (Yuliya Bekh)

Детали щодо батлу можна знайти за посиланням:

https://www.facebook.com/events/403977373870993/

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

ODRAR10

pMwlb4CDC7Y

ЦДО

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

Всього відвідувань

2011394
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
4915
7110
35571
57478
185898
1510395
2011394

Your IP: 18.232.51.247
Server Time: 2020-01-24 17:37:10

Хто на сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції
Служба порталу :: Вебмайcтер
2007-2020