dzvin

facebook

youtube

 

Наші випускники

  НАШІ ВИПУСКНИКИ

2018/19 н.р.

ОКР "Бакалавр" ОКР "Магістр"
1. Гао Яцзє . Ван Цзя .
2 .Лу Ян . Лі Мяо .
3. Андрєєв Микита Сергійович Лю Чжан .
4. Бойко Катерина Юріївна Сунь Тяньхао .
5. Горб Ольга Володимирівна Сунь Ці .
6. Гусєва Антоніна Михайлівна Чжен Цзюнь .
7. Дорошенко Юрій Миколайович Бубенець Єлизавета Миколаївна
8. Замятіна Валерія Олександрівна Гавловський Дмитро Вікторович
9. Мельник Анастасія Юріївна Гапонов Дмитро Ігорович
10. Нагорна Анна Валеріївна Гончаренко Аліна Григорівна
11. Сидорчук Анастасія Богданівна Горбаченко Юрій Олександрович
12. Слинько Андрій Петрович Коваленко Олена Тарасівна
13.Тимохіна Анастасія Віталіївна Крамаренко Людмила Євгенівна
14. Федорчук Богдан Володимирович Мельник Костянтин Дмитрович
15. Чан Ієн Лінь . Носулич Юрій Сергійович
16. Шульц Аліна Ігорівна Пономаренко Максим Ігорович
17. Якушевський Нікіта Вадимович Придатченко Євгеній Вікторович
18. Бойко Наталія Анатоліївна Телевань Марина Вячеславівна
19. Бондаренко Крістіна Євгеніївна Юдович Аліна Сергіївна
20. Бринзюк Ольга Володимирівна Ван Юнган .
21. Василенко Наталія Олексіївна Лі Ян .
22. Гладишко Владислав Вікторович Лю Чжен .
23. Коберник Анна Миколаївна Люй Сун .
24. Коберник Олег Петрович Му Яньянь .
25. Коптило Дарина Анатоліївна Хе Сінсінь .
26. Лілова Юлія Олександрівна Хо Цзідо .
27. Озерець Вікторія Олександрівна Янь Жуйбо .
28. Платонова Вероніка Андріївна Химченко Євгенія Віталіївна
29. Ревда Іван Олександрович Бордун Лілія Олександрівна
30. Суворова Олена Ріадівна Молчанова Валерія Вікторівна
31.Хоменко Оксана Миколаївна Петюх Вікторія Юріївна

2017/18 н.р.

ОКР «Бакалавр»

ОКР «Магістр»

1.      Білоус Анастасія Юріївна 

2.      Гегельська Інна Федорівна 

3.      Дерлеменко Віталій Олександрович 

4.      Домніч Анна Олегівна 

5.      Дьомінова Ніна Олександрівна 

6.      Завалюк Ярослав Миколайович 

7.      Залевська Яна Анатоліївна 

8.      Коваленко Світлана Олександрівна 

9.      Комунар Анна Костянтинівна 

10.    Коршун Дмитро Іванович 

11.    Литвинчук Віктор Арменович 

12.    Ніколайчук Андрій Олексійович 

13.    Пащенко Юлія Максимівна 

14.    Прилуцький Олександр Олександрович 

15.    Радченко Яна Петрівна 

16.    Цап Микита Олександрович 

17.    Бянь Тяньбао 

18.    Ван Їфань 

19.    Лю Сяннін 

20.    Лю Хань 

21.    Лю Цінь 

22.    Люй Їмін 

23.    Лі Є 

24.    Сюй Чженян 

25.    Фу Сюеянь 

26.    Хе Шаопен 

27.    Чжан Їньань 

28.    Чжу Цзяньці 

29.    Ши Сяоцін 

30.    Ян Вейдун 

31.    Ян Гоцзінь 

32.    Батуріна Оксана Олександрівна 

33.    Всемирнова Аліна Олексіївна 

34.    Гамалійчук Олена Валеріївна 

35.    Давиденко Катерина Вікторівна 

36.    Дегтярьов Кирило Олександрович 

37.    Добрівська Тетяна Сергіївна 

38.    Єфімовська Дар`я Семенівна 

39.    Загурська Марія Миколаївна 

40.    Зубрій Олександр Миколайович 

41.    Кащенко Юлія Олександрівна 

42.    Коновалова Юлія Володимирівна 

43.    Кравчук Людмила Іванівна 

44.    Лавренюк Тетяна Миколаївна 

45.    Мельник Дар`я Віталіївна 

46.    Сидоренко Володимир Вікторович 

47.    Старікова Тетяна Юріївна 

48.    Тарабан Вікторія Геннадіївна 

49.    Унінець Володимир Вікторович 

50.    Харін Назар Володимирович 

51.    Чиж Олександр Андрійович 

52.    Чучко Ігор Віталійович 

53.    Олійник Костянтин Олександрович 

54.    Пелепаченко Віктор В’ячеславович 

1.      Гуковська Дар`я Сергіївна 

2.      Корабліна Єлизавета Андріївна 

3.      Левченко Михайло Юрійович 

4.      Михайленко Максим Валерійович 

5.      Нападій Владислав Ігорович 

6.      Нестерова Віта Олександрівна 

7.      Черепюк Антон Миколайович 

8.      Ющенко Вікторія Миколаївна 

9.      Ван Ці 

10.    Лю Яньлей 

11.    Лі Жень 

12.    Лі Мінчже 

13.    Лі Цзиан 

14.    Лі Чжихао 

15.    Фу Чаофань 

16.    Юань Чжунюань 

17.    Довгопол Анастасія Олегівна 

18.    Ісаєва Катерина Сергіївна 

19.    Капітонова Світлана Юріївна 

20.    Киргизбаєва Валерія Сергіївна 

21.    Кувеньов Олександр Вікторович 

22.    Нестеренко Дмитро Володимирович 

23.    Романюк Юлія Володимирівна 

24.    Гарбуз Оксана Володимирівна 

25.    Макаревич Маргарита Яківна 

26.    Мартюк Олена Віталіївна 

27.    Омельченко Валерія Віталіївна 

28.    Боднарюк Олександра Юріївна 

29.    Заводіленко Дарія Юріївна 

30.    Олексієнко Наталія Петрівна 

31.    Погребна Владислава Василівна 

32.    Ракарчук Альона Сергіївна 

33.    Наход Ірина Михайлівна 

34.    Тітова Наталія Сергіївна 

35.    Харитоненко Сергій Олександрович  

36.    Хмельов Владислав Вячеславович 

37.    Чирва Юлія Володимирівна 

38.    Шевчук Вероніка Валеріївна 

39.    Березко Аліна Михайлівна 

40.    Брень Віталіна Володимирівна 

41.    Кутова Олена Миколаївна 

42.    Воробей Анастасія Олександрівна 

43.    Гуменюк Марія Степанівна 

44.    Коваленко Юлія Володимирівна 

45.    Кукурудзяк Оксана Михайлівна 

46.    Марініч Оксана Володимирівна 

47.    Москаленко Олена Петрівна 

48.    Поплавська Ольга Миколаївна 

49.    Проскурко Анастасія Григорівна 

50.    Дяченко Світлана Володимирівна 

51.    Ковальчук Любов Олександрівна 

52.    Конопля Анастасія Валеріївна 

53.    Кєдрус Михайло Хазімович 

54.    Шокал Діана Андріївна 

55.    Яковенко Іван Сергійович 

56.    Євченко Юлія Миколаївна 

57.    Бростовський Олександр Юрійович 

58.    Крейда Владислав Васильович 

59.    Плієв Максим Русланович 

60.    Старинець Олександр Васильович 

61.    Хоба Юлія Ігорівна 

62.    Чимирис Вікторія Вікторівна 

2012 рік

 

 

 

Нестерчук Віктор Валерійович – магістр спеціальності «Менеджмент організації і адміністрування» - Інженер-технолог, ТОВ «Нікос про системс»

Ряба Наталія Петрівна - магістр спеціальності «Менеджмент організації і адміністрування» -   Помічник бухгалтера, ТОВ «Арсенал Кемі».

 

 

 

 

Миколайчук Ірина Василівна - магістр спеціальності «Менеджмент організації і адміністрування» - адміністратор ПАТ «Сіті банк».

 Миронюк Ірина Василівна – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» - менеджер з продажу інформаційно-правових систем ТОВ «Ліга Закон».

 

 

 

 

Забудська Ольга Іванівнамагістр спеціальності «Менеджмент організації і адміністрування», нагороджена як «Кращий випускник-2012» - секретар Інституту управління та економіки освіти, НПУ імені М.П. Драгоманова.

2008 - 2011 роки

alt

Атаманенко Людмила – випускниця магістратури спеціальності “Менеджмент організацій” – аналітик комерційного відділу ТОВ “Ергопак”

alt

Белькова Любов Володимирівна – магістр спеціальності “Управління навчальним закладом” – директор ДП “Дніпро” (основний вид діяльності - навчальні курси продавців-консультантів промислової групи).

alt

Бурбан Марина Леонідівна – магістр спеціальності “Менеджмент організацій” – адміністратор відділу продажу компанії “Арт Фудз”.

alt

 Гана Юрій Вікторович – випускник спеціальності “Менеджмент організацій” ОКР “спеціаліст” – клієнт-менеджер компанії Нова пошта.

Гао Сун – бакалавр спеціальності «Менеджмент організацій» – працює у міській раді передмістя Шицзячжуан (КНР).

Гаранина Ольга – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – менеджер відділу бронювання Київського готелю «Мир».

 

Дацінько Євдокія Григорівна – випускниця спеціальності “Управління навчальним закладом” ОКР “магістр” – директор Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради Запорізької області, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Джоу Лань – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – працює у відділі культури державної компанії м. Хуанхуа, передмістя Цанчжоу (КНР).

Дідик Катерина Юріївна – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – директор з програмної діяльності Інституту стратегій – inspira.

Кіраш Ірина Юріївна – магістр спеціальності “Менеджмент організацій” – провідний клієнт-менеджер з продажу банківських продуктів Департаменту продажу і супроводу бізнесу “Корпоративні фінанси” АБ “Диамантбанк”.

alt

Кожура Ольга Василівна – випускниця спеціальності “Менеджмент організацій” ОКР “спеціаліст” (спеціалізація “Управління персоналом”) – провідний спеціаліст з обслуговування фізичних осіб в ВАТ “VAB Банк”

Корольов Євген Вадимович – магістр спеціальності “Менеджмент організацій” – менеджер по роботі з клієнтами в компанії IT-doctor.

alt

Кузьмич Ірина Анатоліївна – випускниця спеціальності “Менеджмент організацій” ОКР “спеціаліст” (спеціалізація “Управління персоналом”) – спеціаліст по проектам в ДП “Адидас Украина"

alt

Леонова Марина Олександрівна – магістр спеціальності “Менеджмент організацій” – менеджер по персоналу (HR), менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу аудиторської компанії “UNY Prostir
ltd.”, LLC.

alt


Листопад Антоніна – магістр спеціальності “Менеджмент організацій” – старший клієнт-менеджер Департаменту супроводу клієнтів “Бізнес платіжних карт” АБ “Диамантбанк”.

alt

Мачехіна Ірина Віталіївна – магістр спеціальності “Управління навчальним закладом” – заступник директора з виховної роботи середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 276 м. Києва.

alt

Мельничук Ірина Володимирівна – магістр спеціальності “Адміністративний менеджмент” – воротар національної збірної України з футболу. Чемпіон України 2002, 2004, 2007, 2008, 2009, 2010 та 2011 років. Володар Кубку України 2004, 2007, 2008, 2009 та 2010 років. Кращий воротар міжнародного турніру “Six Nations Cup” (Угорщина 2010 р.), та міжнародного турніру серед збірних команд з футболу (Росія 2011 р.).

Нагорняк Павло Анатолійович – магістр спеціальності «Менеджмент організацій» – начальник радіолокаційної системи посадки в/ч2269 ВВ МВС України.

Онищенко Олександр Юхимович – магістр спеціальності «Менеджмент організацій» – начальник тилу в/ч 2269 ВВ МВС України.

alt

Прудивус Михайло Богданович – магістр спеціальності“Менеджмент організацій” – коваль в Кузні “Компар” (художня ковка).

Розенкова Аліса Юріївна – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – адміністратор залу в «Авто Альянс Київ».

alt

 

 

Ревська Ірина Володимирівна – випускниця спеціальності “Менеджмент організацій” ОКР “спеціаліст” (спеціалізація “Управління персоналом”) – керівник відділу контролю якості в ЗАО “Альфа Банк”.

alt

 

 

Салій Олександра Юріївна – магістр спеціальності “Менеджер організацій” – секретар-референт в юридичній фірмі “Макода і компанія”.

Силенко Юлія Вікторівна – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – стиліст телерадіокомпанії «Новий канал».

alt

 

 

Слива Олександр Михайлович – магістр спеціальності “Управління навчальним закладом” – директор середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 263 м. Києва.

alt

 

 

Соловей Алла Миколаївна – магістр спеціальності “Адміністративний менеджмент” – спеціаліст відділу виставкової роботи та інформатизації Міністерства аграрної політики України.

alt

Спаський Ігор Дмитрович – магістр спеціальності “Управління навчальним закладом” – викладач Одеського державного економічного університету, організатор і керівник: Курсів підприємництва для православних людей, Першої приватної класичної гімназії, Православного центру технічної творчості для

дітей і дорослих.

Су Чинсюй – бакалавр спеціальності «Менеджмент організацій» – працює у гавані Цзинтань (КНР).

Сун Ліпей – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – працює у відділі культури м. Шицзячжуан провінції Хебей (КНР).

alt

 

Тандура Ганна Олександрівна – випускниця спеціальності “Управління навчальним закладом” ОКР “магістр” – директор Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 Запорізької міської ради Запорізької області.

alt

Філоненко Олена – випускниця спеціальності “Менеджмент організацій” ОКР “спеціаліст” (спеціалізація “Управління персоналом”) – бухгалтер в ТОВ НПП “Стройтехносервис”.

alt

 

Холоша Ольга Ігорівна – магістр спеціальності “Менеджмент організацій” – заступник директора з продажу компанії “Clarena Ukraine”.

alt

Худобець Олександр Анатолійович – магістр спеціальності “Управління навчальним закладом”, кваліфікація “Керівник навчального закладу”; вчитель-методист, заслужений вчитель України. Учитель історії спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 173 та гімназії № 178 м. Києва, переможець Першого всеукраїнського конкурсу “Вчитель-новатор”, що проходив під егідою Інституту засобів навчання АПН України за підтримки компанії “Майкрософт Україна” (2004); переможець Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2005” (номінація “Історія”); член Конкурсної комісії з історії Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів (2006) тощо.

Цзян Вей – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – працює у представництві гонконгівської компанії в м. Пекіні (КНР).

Цзоу Мін – бакалавр спеціальності «Менеджмент організацій» – працює у нафтовій галузі м. Женьцю (КНР).

Цін Вей – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – працює у фінансовому відділі державної компанії м. Хуанхуа, передмістя Цанчжоу (КНР).

Чен Чен – бакалавр спеціальності «Менеджмент організацій» – займається міжнародною торгівлею з Росією в м. Циньхуандао (КНР).

Чжан Юймін – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – займається міжнародною торгівлею з Росією в м. Пекіні (КНР).

Чжао Ян – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – працює у туристичній компанії м. Циньхуандао (КНР).

Шень Цюлінь – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – працює в державній компанії м. Гуанчжоу (КНР).

Ші Жуйінь – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – працює у відділі безпеки м. Шанхая (КНР).

 Гаранина Ольга – магістр спеціальності «Адміністративний менеджмент» – менеджер відділу бронювання Київського готелю «Мир».

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

ODRAR10

pMwlb4CDC7Y

ЦДО

nW9niLV6zQ4

lxQOV9DsUsw

pTUIwidXug4

СА

уп

1 Doc2 1

Всього відвідувань

1469809
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
750
7276
8026
53247
65610
1183273
1469809

Your IP: 100.25.43.188
Server Time: 2019-11-12 01:32:04

Хто на сайті

На сайті 136 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ