Розклад екзаменаційної сесії - січень 2014 н. рік
I КУРС |
||||
ДЕНЬ, ДАТА |
13 МО |
|||
П’ятниця 17.01.2014 |
10:00 Історія менеджменту (Курган Я.М.) Ауд. 310 |
|||
Середа 22.01.2014 |
10:00 Історія України (Якименко С.В.) Ауд. 308 |
|||
Понеділок 27.01.2014 |
10:00 Вступ до спеціальності (Бех В.П.) Ауд. 208 |
|||
Четвер 30.01.2014 |
13:00 Етика (етика бізнесу) (Шарипін А.В.) Ауд. 207 |
|||
Понеділок 03.02.2014 |
08:30Українська мова (за проф. спрямуванням) Підкамінна Л.В. Ауд. 306 |
|||
II КУРС |
||||
23 МО |
24 МО |
|||
Четвер 16.01.2014 |
11:00 Філософія (Кучмій О.В.) Ауд 310 |
14:30 Філософія (Кучмій О.В.)Ауд 310 |
||
Вівторок 21.01.2014 |
11:00 Логіка (Кучмій О.В.) Ауд. 208 |
13:00 Теорія рішень винахідницьких задач (Кучмій О.В.) Ауд. 208 |
||
П’ятниця 24.01.2014 |
10:00 Іноземна мова (Карпенко О.В.) |
11:30 Іноземна мова (Карпенко О.В.) |
||
21 КМО |
22 КМО |
|||
П’ятниця 17.01.2014 |
11:30 Історія менеджменту (Курган Я.М.) Ауд 310 |
13:00 Історія менеджменту (Курган Я.М.) Ауд 310 |
||
Понеділок 20.01.2014 |
13:00 Теорія особистості (Сташкевич О.О.) Ауд. 207 |
14:30 Теорія особистості (Сташкевич О.О.) Ауд. 207 |
||
П’ятниця 24.01.2014 |
10:00 Економічна теорія (Манжула Е.В.) Ауд. 208 |
11:30 Економічна теорія(Манжула Е.В.) Ауд. 208 |
||
Понеділок 27.01.2014 |
11:30 Математичне програмування (Процак Л.В.) Ауд. 305 |
13:00 Математичне програмування (Процак Л.В.) Ауд. 305 |
||
III КУРС |
||||
33 МО |
||||
Четвер 16.01.2014 |
11:30 Організаційно поведінка (Мирошниченко С.А) Ауд. 305 |
|||
Понеділок 20.01.2014 |
10:00 Адміністративний менеджмент (Луценко Н.Ю.) Ауд. 208 |
|||
Четвер 23.01.2014 |
10:00 Теорія економаналізу (Катренко Я.А.) Ауд. 208 |
|||
Понеділок 27.01.2014 |
10:00 Нормування праці (Шевцов М.Г.) Ауд.310 |
|||
Четвер 30.01.2014 |
8:30 Гроші та кредит (Лисинок О.В.) Ауд. 208 |
|||
31 КМО |
||||
Четвер 16.01.2014 |
10:00 Організаційно поведінка (Мирошниченко С.А) Ауд. 305 |
|||
Понеділок 20.01.2014 |
11:30 Адміністративний менеджмент (Луценко Н.Ю.)Ауд. 208 |
|||
Четвер 23.01.2014 |
11:30 Теорія економаналізу (Хомяков Л.К.) Ауд. 208 |
|||
Понеділок 27.01.2014 |
11:30 Нормування праці (Шевцов М.Г.) Ауд.310 |
|||
Четвер 30.01.2014 |
10:00 Гроші та кредит (Лисинок О.В.) Ауд. 208 |
|||
IV КУРС |
||||
43 МО |
44 МО |
|||
Четвер 16.01.2014 |
10:00 Управління персоналом (Щербакова Ю.Е.) Ауд.310 |
11:30 Управління персоналом (Щербакова Ю.Е.) Ауд.310 |
||
Понеділок 20.01.2014 |
14:30 Саморегуляція соціальних систем (Крохмаль Н.В.) Ауд. 208 |
16:00 Саморегуляція соціальних систем (Крохмаль Н.В.) Ауд. 208 |
||
Четвер 23.01.2014 |
10:00 Стратегічне управління(Мельник В.В.) Ауд.207 |
11:30 Стратегічне управління (Мельник В.В.) Ауд.207 |
||
Понеділок 27.01.2014 |
10:00 Організація виробництва (Катренко Я.А.) Ауд.306 |
11:30 Організація виробництва (Катренко Я.А.) Ауд.306 |
||
Четвер 30.01.2014 |
10:00 Ділова Іноземна мова (Карпенко О.В.) |
11:30 Ділова Іноземна мова (Карпенко О.В.) |
||
Понеділок 03.02.2014 |
10:00 Аналіз господарської діяльності (Катренко Я.А) Ауд.310 |
11:30 Аналіз господарської діяльності (Катренко Я.А) Ауд.310 |
||
V КУРС |
||||
51 СМО |
||||
Четвер 16.01.2014 |
10:00 Мотивація і оцінка персоналу (Кравченко А.А.) Ауд.310 |
|||
Понеділок 20.01.2014 |
16:00 Менеджмент організації (Слепцов А.І) Ауд. 304 |
|||
Четвер 23.01.2014 |
11:30 Інвестеційний менеджмент (Мірзодаєва Т.В.) Ауд. 208 |
|||
Понеділок 27.01.2014 |
11:30 Оцінка ефективності управління персоналом (Брязкун В.В.) Ауд. 208 |
|||
Четвер 30.01.2014 |
11:30 Кризовий менеджмент (Іванілов О.В.) Ауд. 208 |
|||
52 ММО |
||||
Четвер 16.01.2014 |
11:30 Мотивація і оцінка персоналу (Кравченко А.А.) Ауд.310 |
|||
Понеділок 20.01.2014 |
11:30 Менеджмент організації (Слепцов А.І) Ауд. 304 |
|||
Четвер 23.01.2014 |
13:00 Інвестеційний менеджмент (Мірзодаєва Т.В.)Ауд. 208 |
|||
Понеділок 27.01.2014 |
13:00 Інноваційний менеджмент (Страшинській І.М.)Ауд. 208 |
|||
Середа 29.01ю2014 |
Стратегічний менеджмент (Мельник В.В.) Ауд. 208 |
|||
Четвер 30.01.2014 |
13:00 Освітня політика (Мілещенко Л.П.) Ауд. 207 |
|||
51 АМСР |
||||
Четвер 16.01.2014 |
10:00 Науково-правове та освітянське забезпечення сталого розвитку (Білан Н.В.) |
|||
Понеділок 20.01.2014 |
11:30 Управління інформаційними зв'язками та бази даних (Федоренко І.В.) |
|||
Четвер 23.01.2014 |
10:00 Стратегія та менеджмент сталого розвитку (Мельник В.В) |
|||
Понеділок 27.01.2014 |
11:30 Екологічна генетика та еволюція популяцій (Дзеверин І.І.) |
|||
Четвер 30.01.2014 |
11:30 Аудит та діагностика сталого розвитку (Нестерова М.О.) |
|||
51 АМ |
||||
Четвер 16.01.2014 |
14:30 Управління трудовими ресурсами (Черепніна О.І.) Ауд. 310 |
|||
Понеділок 20.01.2014 |
13:00 Менеджмент організації (Слепцов А.І) Ауд. 304 |
|||
П’ятниця 24.01.2014 |
13:00 Правові аспекти адміністративної діяльності (Шитий С.І.) Ауд. 207 |
|||
Вівторок 28.01.2014 |
13:00 Теорія організацій (Чипуренко Я.О) Ауд.208 |
|||
П'ятниця 31.01.2014 |
11:30 Освітня політика (Мілещенко Л.П.)Ауд. 207 |
|||
51 МУНЗ |
||||
Четвер 16.01.2014 |
13:00 Управління трудовими ресурсами (Черепніна О.І.) Ауд. 310 |
|||
Понеділок 20.01.2014 |
14:30 Менеджмент організації (Слепцов А.І) Ауд. 304 |
|||
Четвер 23.01.2014 |
10:00 Правові аспекти управління навчальним закладом (Песцов Р.Г.) Ауд. 310 |
|||
Вівторок 28.01.2014 |
14:30 Теорія організацій (Чипуренко Я.О) Ауд.208 |
|||
П'ятниця 31.01.2014 |
10:00 Освітня політика (Мілещенко Л.П.)Ауд. 207 |