Шановні колеги та студенти!

Вітаємо із завершенням екзаменаційної сесії, державної атестації та 2012/2013 навчального року.

Протягом червня проходила екзаменаційна сесія та засідання державних екзаменаційних комісій, під час яких наші студенти пройшли державну атестацію, у вигляді іспитів та захистів кваліфікаційних робіт.

Головуючими на засіданнях були: д.ф.н, проф. Лукашевич М. П.; д.політ.н., проф. Ващенко К. О. та д.пед.н., проф. Ніколаєнко С. М., які підтвердили високий рівень знань та навичок наших студентів.

Нашими випускниками стали 96 студентів:

35 бакалаврів спеціальності «Менеджмент»

12 спеціалістів та 26 магістрів спеціальності «Менеджмент організації та адміністрування»

9 магістрів спеціальності «Адміністративний менеджмент»

14 магістрів спеціальності «Управління навчальним закладом», в тому числі іноземні студенти: 6 громадян КНР та 1 громадянин Казахстану

18 студентів отримали дипломи з відзнакою:

43 МО: Горб А. В., Дарміць І. І., Дарміць Ю. І., Коваль І. Ю., Кузьмінчук В. В., Ожема А. М., Сірож М. В.; 51 СМО: Односум Ю. С.; 52 ММО: Толмачова О. В.; 5 АМ: Грищун Н. В., Демінська Х. С., Кутенко Є. О., Ольшевський В. А., Пущик Р. С.; 5 МУНЗ: Бао Їжу, Кривошеїна А. В., Лисюченко О. П.

Ми плідно працювали протягом 9 місяців, багато чому навчились та багато чого досягли. То ж тепер маємо повне право сповна відпочити та набратися сил перед наступним – 2013/2014 навчальним роком.

Бажаємо вам приємних та цікавих канікул та відпусток.

До зустрічі у вересні!

З повагою, колектив Кафедри