ВИТЯГз протоколу № 5 від 16 грудня 2011 р. засідання кафедри управління та євроінтеграції

Інституту соціології, психології та управління НПУ імені М.П.Драгоманова

від 16 грудня 2011 р.

ПРИСУТНІ: перший проректор НПУ імені М.П.Драгоманова, завідуючий кафедри  управління та євроінтеграції, доктор філософських наук, професор Бех В.П.; доктор філософських наук, професор кафедри управління та євроінтеграції Вашкевич В.М.; кандидат історичних наук, професор Ткаченко В.В.; кандидати філософських наук, доценти Крохмаль Н.В., Нестеренко Г.О.; кандидат історичних наук, доцент Лавриненко В.Г., кандидат педагогічних наук, доцент  Жижко Т.А.; кандидат політичних наук, доцент Шишкіна В.О.; кандидат філософських наук, старший викладач Бех Ю.В.; кандидат психологічних наук, викладач Гаркавенко З.О.; кандидат економічних наук, викладач Коновалова С.О.; викладачі Беслюбняк О.О., Авєріна О.І., Курган Я.М, Щербакова Ю.Е.,Іванілов О.В.

СЛУХАЛИ:про стан підготовки дипломних робіт студентів кафедри управління та євроінтеграції.

УХВАЛИЛИ: не допустити до захисту дипломної роботи студентів, що станом на 16.12.2011р. не надали проектів дипломних робіт в об’ємі трьох розділів. Список студентів додається нижче.

1.                Жукович О.О. (62АМз)

2.                Замирайло Т.М. (62АМз)

3.                Константинів С.А. (62АМз)

4.                Корнієнко Н.А. (61МУНЗ)