АНАЛІЗ РОБОТИ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

Інститут соціології, психології та управління

Кафедра управління та євроінтеграції

1. Аналіз процесу викладання (2009-2011 н.р.);

2. Аналіз роботи наставників академічних груп (2009-2011 н.р.);

3. Результат дослідження рівня задоволеності навчанням в університеті та робота наставників академічних груп;

4  Рейтинг успішності іноземних студентів за 2009-2011 н.р.

МЕТА ДОСЛІДЖЕННЯ: вивчення рівня задоволеності  китайськими студентами навчання в Інституті соціології, психології та управління та роботи  наставників академічних груп.

ТЕРМІН ПРОВЕДЕННІ ДОСЛІДЖЕННЯ:  дослідження проводилось з 07 по 09 листопада 2011 року інтерв'юерами  кафедри управління та євроінтеграції НПУ імені М.П. Драгоманова (Брязкун В.В., Козуб О.О., Курган Я.М., Луценко Н.Ю., Седляр М.О.)

МЕТОД ДОСЛІДЖЕННЯ: стандартизоване анкетування

ВИБІРКОВА СУКУПНІСТЬ: вибіркова сукупність є репрезентативною для китайських студентів Інституту соціології, психології та управління, спеціальності «Менеджмент організації». На кожному курсі опитано 30% від загальної кількості  китайських студентів. Загальна вибірка складає 70 осіб.

МЕТОД ВІДБОРУ РЕСПОНДЕНТІВ: на першому етапі відбору випадковим чином були відібрані групи в межах одного курсу, на другому етапі відбору випадковим чином були відібрані студенти цих груп.

ІНСТРУМЕНТАРІЙ: анкета, що містить в собі два блоки: задоволення навчанням та  задоволення роботою  куратора групи.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ: подані у вигляд таблиці 1 та 2 відповідно.

Висновок: з огляду на отримані дані в результаті проведеного анкетування, можна стверджувати, що  рівень задоволення  китайськими студентами навчанням в Україні є вище середнього,  а роботою кураторів –  високим.

Завантажити повну версію звіту

Виконали:   Брязкун В.В., Козуб О.О., Курган  Я.М., Луценко Н.Ю., Седляр М.О.