Феномен підприємництва в університетах світу

Романовський О. О. Феномен підприємництва в університетах світу : монографія / О. О. Романовський. – Вінниця : Нова Книга, 2012. – 504 с.

У монографії на прикладі провідних університетів США, Великобританії та інших економічно розвинутих країн світу досліджується феномен університетського (академічного) підприємництва, його вплив на економічний розвиток держав, витоки академічного капіталізму, наслідки комерціалізації діяльності ВНЗ. Розглянуто концепції і моделі “потрійної спіралі” Г. Іцковіца, можливість їхнього використання для інноваційного розвитку українського суспільства. Книга буде корисною економістам, фахівцям у галузі освіти, економіки вищої освіти, керівникам навчальних закладів, науковцям, викладачам, студентам економічних, соціально-гуманітарних і педагогічних спеціальностей.