День відкритих дверей 14 квітня 2017

1dvd14 квітня 2017 року кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції приймала гостей – школярів 10-11 класів партнерських шкіл (Вишенської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу м. Києва, Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», Навчально-виховного комплексу ліцей №157 м. Києва). Зустріч відбулася у межах Дня відкритих дверей факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

2dvd

У програмі Дня відкритих дверей відбулася зустріч зі студентами: «Стань студентом на один день», під час якої школярі спілкувалися зі студентами спеціальностей кафедри, гості взяли участь у квесті, завдання якого були пов’язані зі студентським життям, презентували свої школи під час чаювання. Переможці квесту отримали солодкі призи. Завідувач кафедри, доктор філософських наук, професор Володимир Павлович Бех відзначив плідну співпрацю кафедри з партнерськими школами і вручив їм подяками від факультету.

Фотозвіт зустрічі можна подивитися у альбомі.

4dvd

5dvd6dvd7dvd3dvd8dvd