Керівнику громадської організації

Кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

НПУ імені М.П. Драгоманова

і громадська організація «Інститут розвитку самоорганізації населення»

запрошують на навчання!

Якщо Ви:

-     бажаєте отримати диплом бакалавра або магістра;

-     мрієте про кар’єрне зростання;

-     хочете розумітися на суспільних процесах і керувати ними;

-     отримати знижку при оплаті навчання,

то ми пропонуємо Вам навчання на спеціальності «Менеджмент організацій» спеціалізація «Менеджмент громадських організацій»

та спеціальності «Адміністративний менеджмент» спеціалізація «Управління розвитком громадянського суспільства».

Навчання на цих спеціальностях дасть можливість фахово:

-     керувати громадськими організаціями;

-     формувати персонал громадських організацій;

-     бути організатором громадських заходів регіонального і національного масштабу;

-     розробляти технології управління розвитком громадянського суспільства, тощо.

Формат навчання:

• 4 роки денної або заочної форми навчання на бакалавраті;
  • 2 роки денної, заочної або дистанційної форми навчання в магістратурі.

*У рамках Проекту «Освіта для розвитку громадянського суспільства»  буде запропоновано програму другої вищої освіти за спеціальністю «Менеджмент громадських  організацій».

**Для осіб, що мають вищу освіту, додатково пропонується також  дві магістерських програми, а саме: «Управління проектами» (спеціальність - керівник проекту)і «Консолідована інформація» (спеціальність - аналітик).

Якщо Ви зацікавилися, то:

-         можете здійснити on-line реєстрацію щоб заявити про свої наміри щодо навчання ;

-         підтвердити свій вибір, подавши документи до приймальної комісії НПУ імені М.П. Драгоманова у визначені Правилами прийому терміни.

Реєстрація

Диплом фахівця зі спеціальності «Менеджмент організацій» спеціалізації «Менеджмент громадських організацій» та магістерських програм «Адміністративний менеджмент» спеціалізації «Управління розвитком громадянського суспільства», «Управління проектами» і «Консолідована інформація» -  це Ваша можливість кар’єрного зростання  у сфері  розбудови громадського суспільства в Україні!