Керівнику навчального закладу

Кафедра управління, іформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує на навчання!

Якщо Ви:

-        бажаєте отримати диплом магістра;

-        мрієте про кар’єрне зростання;

-        маєте вдома комп’ютер з доступом до Інтернет;

-        отримати знижку при оплаті навчання

то пропонуємо Вам здобути кваліфікацію «магістр з управління навчальним закладом, керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання)» зі спеціальності«Управління навчальним закладом» практично вдома!

Навчання на цій спеціальності дасть можливість:

-        управляти закладами освіти;

-        управляти персоналом навчальних закладів;

-        бути керівником навчального закладу;

-        обирати технології управління закладами освіти тощо.

Мета навчання на спеціальності «Управління навчальним закладом» – формування знань, необхідних для управління різними типами навчальних закладів у сучасних умовах.

Практичний підхід до навчання: студент виконує завдання в Інтернеті і отримує за це бали, по сумі яких виставляється залік або екзамен; підсумковий контроль по модулям дисциплін проходить у комп’ютерному класі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; захист магістерської роботи на базі Інституту управління та економіки освіти НПУ імені М.П. Драгоманова

Формат навчання: 2 роки дистанційної заочної форми навчання

Вступні випробування:

-        вступне фахове випробування

-        вступне випробування з іноземної мови

Програма вступного випробування (на сайті кафедри управління, інформаційного-аналітичної діяльності  та євроінтеграції, адреса: http://www.kuei.npu.edu.ua

Якщо Ви зацікавилися, то:

-        можете здійснити on-line реєстрацію щоб заявити про свої наміри щодо навчання;

-        підтвердити свій вибір, подавши документи до приймальної комісії НПУ імені М.П. Драгоманова у визначені Правилами прийому терміни.

Річна вартість навчання по магістерськім програмам для дистанційної форми навчання  для Лубенського центру орієнтовно складатиме.

Остаточну ціну буде уточнено пізніше.

{module 142|showtitle=0}

Диплом магістра зі спеціальності «Управління навчальним закладом» –
це Ваша можливість кар’єрного зростання до керівника навчального закладу!