Підприємницький клуб НПУ

Дні цілей сталого розвитку Київщини

16.11 1Листопад видається дуже продуктивним для Ресурсного центру НПУ імені М.П.Драгоманова та для нашої кафедри. 16 листопада 2018 року кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, в особі завідуючого, професора Беха В.П., доцента кафедри та Координатора РЦ Курган-Баковеєвої Я.М. та студентів групи 42 МО приймала участь у Дні цілей сталого розвитку Київщини, в якості співорганізатора.

16.11 2

Так разом з ПРООН ми провели чудовий та інформативний день, представили власні напрацювання в тематиці сталого розвитку; студенти 42 МО чудово справились із організацією роботи станцій під час Квесту на території Національного Історико-етнографічного Заповідника Переяслава.

16.11 3

Дякуємо представниками ПРООН – регіональному координатору програм ПРООН в Київській області, Сівілії Черман, аналітику програм ПРООН в Україні - Марії Гутсман; Департаменту економічного розвитку та торгівлі Київської ОДА, в особі Наталії Погребної; меру та представниками міської ради м. Переялів-Хмельницький, особлива вдячність нашим студентам та всім учасниками за чудову організацію, представлені можливості та прекрасний, інформативний день.

gosti2

Server Time: 2018-12-11 19:26:03