Вітаємо Михайла Федорова

375px Михайло Федоров обговорив спільні дії для розвитку е послуг 2019 129 серпня 2019 р. віце-прем'єр міністром України став Михайло Федоров - випускник спеціальності, яку у 90-х роках створив та розробив систему і програму підготовки проф. Бех В.П.

Цей факультет Соціології та управління у Запорізькому державному університеті (тепер ЗНУ). відкривав Бех В.П., він же був його ідеологом, засновником та першим деканом. Програму підготовки і більшість навчальних предметів розробляв та читав саме Володимир Павлович. Виправданим гаслом у маленькому рекламному буклеті про перспективи спеціальності тоді значилось - «від керівника фірми до Президента України»!

Нині Володимир Павлович очолює кафедру УІАДЄ НПУ ім. М.Драгоманова та опікується спеціальністю "Менеджмент", вкладає разом з командою усі зусилля у створенні сильної системної підготовки, актуального контенту, нових методів та форм навчання, розвитку компетенцій у студентів.

Не так важливо в якому вузі ви навчаєтесь, ВАЖЛИВО У КОГО ВИ ВЧИТЕСЬ!!!

Колектив кафедри пишається тим, що працює під керівництвом Володимира Павловича, адже це запорука високих стандартів як викладацького складу так і навчального контенту. І ми віримо, що наші випускники згодом також продемонструють не менш вражаючий результат досягнень.

Вітаємо пана Михайла Федорова з з призначенням новим віце-прем'єр міністром України! Віримо у значний прогрес країни у галузі діджиталізації!

ODRAR10

САк1

Server Time: 2019-09-17 01:16:39

На сайті один гість та відсутні користувачі