Розклад екзаменаційної сесії - січень 2014 н. рік

I КУРС

ДЕНЬ, ДАТА

13 МО

П’ятниця

17.01.2014

10:00

Історія менеджменту (Курган Я.М.)

Ауд. 310

Середа 22.01.2014

10:00

Історія України (Якименко С.В.)

Ауд. 308

Понеділок 27.01.2014

10:00

Вступ до спеціальності (Бех В.П.)

Ауд. 208

Четвер

30.01.2014

13:00

Етика (етика бізнесу)  (Шарипін А.В.) Ауд. 207

Понеділок

03.02.2014

08:30Українська мова (за проф. спрямуванням)

Підкамінна Л.В.

Ауд. 306

II КУРС

 

23 МО

24 МО

Четвер

16.01.2014

11:00  

Філософія (Кучмій О.В.)

Ауд 310

14:30

Філософія (Кучмій О.В.)Ауд 310

Вівторок

21.01.2014

11:00

Логіка (Кучмій О.В.)

Ауд. 208

13:00

Теорія рішень винахідницьких задач (Кучмій О.В.)

Ауд. 208

П’ятниця

24.01.2014

10:00

Іноземна мова (Карпенко О.В.)

11:30

Іноземна мова (Карпенко О.В.)

 

21 КМО

22 КМО

П’ятниця

17.01.2014

11:30

Історія менеджменту (Курган Я.М.) Ауд 310

13:00

Історія менеджменту (Курган Я.М.) Ауд 310

Понеділок 20.01.2014

13:00

Теорія особистості (Сташкевич О.О.)

Ауд. 207

14:30

Теорія особистості (Сташкевич О.О.)

Ауд. 207

П’ятниця

24.01.2014

10:00

Економічна теорія     (Манжула Е.В.)

Ауд. 208

11:30

Економічна теорія(Манжула Е.В.)

Ауд. 208

Понеділок

27.01.2014

11:30

Математичне програмування   (Процак Л.В.)

Ауд. 305

13:00

Математичне програмування   (Процак Л.В.)

Ауд. 305

 

III КУРС

 

33 МО

Четвер

16.01.2014

11:30

Організаційно поведінка (Мирошниченко С.А)

Ауд. 305

Понеділок 20.01.2014

10:00

Адміністративний менеджмент (Луценко Н.Ю.)

Ауд. 208

Четвер

23.01.2014

10:00

Теорія економаналізу (Катренко Я.А.)

Ауд. 208

Понеділок 27.01.2014

10:00

Нормування праці (Шевцов М.Г.)

Ауд.310

Четвер

30.01.2014

8:30

Гроші та кредит (Лисинок О.В.)

Ауд. 208

31 КМО

Четвер

16.01.2014

10:00

Організаційно поведінка  (Мирошниченко С.А)

Ауд. 305

Понеділок 20.01.2014

11:30

Адміністративний менеджмент (Луценко Н.Ю.)Ауд. 208

Четвер

23.01.2014

11:30

Теорія економаналізу (Хомяков Л.К.)

Ауд. 208

Понеділок 27.01.2014

11:30

Нормування праці (Шевцов М.Г.)  Ауд.310

Четвер

30.01.2014

10:00

Гроші та кредит (Лисинок О.В.)

Ауд. 208

IV КУРС

 

43 МО

44 МО

Четвер   16.01.2014

10:00  

Управління персоналом (Щербакова Ю.Е.)

Ауд.310

11:30  

Управління персоналом (Щербакова Ю.Е.)

Ауд.310

Понеділок 20.01.2014

14:30

Саморегуляція соціальних систем (Крохмаль Н.В.)

Ауд. 208

16:00

Саморегуляція соціальних систем (Крохмаль Н.В.)

Ауд. 208

Четвер

23.01.2014

10:00  

Стратегічне управління(Мельник В.В.)

Ауд.207

11:30

Стратегічне управління (Мельник В.В.)

Ауд.207

Понеділок 27.01.2014

10:00

Організація виробництва (Катренко Я.А.)

Ауд.306

11:30

Організація виробництва (Катренко Я.А.)

Ауд.306

Четвер

30.01.2014

10:00

Ділова Іноземна мова (Карпенко О.В.)

11:30

Ділова Іноземна мова (Карпенко О.В.)

Понеділок

03.02.2014

10:00

Аналіз господарської діяльності (Катренко Я.А)

Ауд.310

11:30

Аналіз господарської діяльності (Катренко Я.А)

Ауд.310

 

V КУРС

51 СМО

Четвер

16.01.2014

10:00

Мотивація і оцінка персоналу (Кравченко А.А.)

Ауд.310

Понеділок 20.01.2014

16:00

Менеджмент організації (Слепцов А.І)

Ауд. 304

Четвер

23.01.2014

11:30

Інвестеційний менеджмент (Мірзодаєва Т.В.) 

Ауд. 208

Понеділок 27.01.2014

11:30

Оцінка ефективності управління персоналом (Брязкун В.В.)

Ауд. 208

Четвер

30.01.2014

11:30

Кризовий менеджмент (Іванілов О.В.)

Ауд. 208

52 ММО

Четвер

16.01.2014

11:30

Мотивація і оцінка персоналу (Кравченко А.А.)

Ауд.310

Понеділок 20.01.2014

11:30

Менеджмент організації (Слепцов А.І)

Ауд. 304

Четвер

23.01.2014

13:00

Інвестеційний менеджмент (Мірзодаєва Т.В.)Ауд. 208

Понеділок 27.01.2014

13:00

Інноваційний менеджмент (Страшинській І.М.)Ауд. 208

Середа 29.01ю2014

Стратегічний менеджмент (Мельник В.В.)

Ауд. 208

Четвер

30.01.2014

13:00

Освітня політика (Мілещенко Л.П.)

Ауд. 207

 

51 АМСР

Четвер

16.01.2014

10:00

Науково-правове та освітянське забезпечення сталого розвитку

(Білан Н.В.)

Понеділок 20.01.2014

11:30

Управління інформаційними зв'язками та бази даних (Федоренко І.В.)

Четвер

23.01.2014

10:00

Стратегія та менеджмент сталого розвитку (Мельник В.В)

Понеділок 27.01.2014

11:30

Екологічна генетика та еволюція популяцій (Дзеверин І.І.)

Четвер

30.01.2014

11:30

Аудит та діагностика сталого розвитку (Нестерова М.О.)

 

51 АМ

Четвер

16.01.2014

14:30

Управління трудовими ресурсами (Черепніна О.І.)

Ауд. 310

Понеділок 20.01.2014

13:00

Менеджмент організації (Слепцов А.І)

Ауд. 304

П’ятниця

24.01.2014

13:00

Правові аспекти адміністративної діяльності (Шитий С.І.)

Ауд. 207

Вівторок 28.01.2014

13:00

Теорія організацій (Чипуренко Я.О)

Ауд.208

П'ятниця 31.01.2014

11:30

Освітня політика (Мілещенко Л.П.)Ауд. 207

 

51 МУНЗ

Четвер

16.01.2014

13:00

Управління трудовими ресурсами (Черепніна О.І.)

Ауд. 310

Понеділок 20.01.2014

14:30

Менеджмент організації (Слепцов А.І)

Ауд. 304

Четвер

23.01.2014

10:00

Правові аспекти управління навчальним закладом (Песцов Р.Г.)

Ауд. 310

Вівторок 28.01.2014

14:30

Теорія організацій (Чипуренко Я.О)

Ауд.208

П'ятниця 31.01.2014

10:00

Освітня політика (Мілещенко Л.П.)Ауд. 207

Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

nW9niLV6zQ4

pMwlb4CDC7Y

lxQOV9DsUsw

ОНН

pTUIwidXug4

уп

КИ

Хто на сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Всього відвідувань

856785
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
514
849
6970
5727
16621
704687
856785

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-20 11:39:36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ