Шановні колеги,

запрошуємо Вас на урочисте засідяння кафедри з нагоди початку

Нового 2013/2014 року,

яке відбудеться 2 вереся 2013 року о 10.00 за адресою:

м. Київ, вул. Саратівська, 20.

З нетерпінням чекаємо на довгоочікувану зустріч!

Прес-центр Інституту

1.Обговорення підготовки плану роботи кафедри на 2013-2014 н.р.

Доповідач – завідувач кафедри управління, інформаційно- аналітичної діяльності та євроінтеграції Бех Володимир Павлович.

2. Затвердження індивідуальних планів викладачів на 2013-2014 н.р.

Доповідач – кандидат історичних наук, доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Інституту управління та економіки освіти Чепуренко Яна Олексіївна.

3.Затвердження робочих програм кафедри на 2013-2014 н.р.

Доповідачі: завідувач кафедри управління, інформаційно- аналітичної діяльності та євроінтеграції Бех Володимир Павлович;

кандидат історичних наук, доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Інституту управління та економіки освіти Чепуренко Яна Олексіївна;

4.Про розподіл кураторів серед викладачів кафедри на 2013-2014 н.р.

Доповідач – доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, заступник директора Інституту управління та економіки освіти Аверіна Ольга Іванівна.

5.Про допомогу в адаптації іноземних (китайських) студентів.

Доповідач – кандидат політичних наук, доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Курган Яна Миколаївна.

6.Затвердження навчального навантаження викладачів кафедри на 2013-2014 н.р.

доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, заступник директора Інституту управління та економіки освіти Аверіна Ольга Іванівна;

7.Різне