Шановні колеги!!! З приємністю повідомляю Вам, що

25 лютого 2013 року об 11:00 в Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13) відбудеться урочисте відкриття XVІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013».

ПРОГРАМА ВИСТАВКИ:

1. Презентація освітніх інновацій, нових технологій і методик навчання.
  2. Досвід упровадження профільного навчання.
  3. Моніторинг якості знань і тестування.
  4. Інтеграція України до Європейського освітнього та наукового простору.
  5. Обмін досвідом модернізації системи освіти з урахуванням вітчизняного і світового педагогічного досвіду.
  6. Упровадження досягнень педагогічної науки в освітню практику.
  7. Презентація сучасної україномовної навчально-методичної літератури видання 2012-2013 років.
  8. Презентація позашкільних закладів освіти.
  9. Демонстрація технічних засобів навчання, комп’ютерних програм, мульти-медіа, наочно-лабораторного обладнання, меблів.
  10. Творчі конкурси для студентів архітектурних і мистецьких спеціальностей.
  11. Встановлення ділових зв’язків про співпрацю, науково-практичні конференції, „круглі столи”, семінари.
  12. Вручення Почесних відзнак переможцям у номінаціях, дипломів учасника виставки

До  ознайомлення з виставкою доцільно залучити магістрів, студентський науковий актив, учасників проблемних груп та ін.

Деталі див тут http://osvita.carshe.com/

З повагою,