Теорія соціальної роботи

Бех В. П. Теорія соціальної роботи : монографія / В. П. Бех. – К. : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2012. – 200 с.

Монографія висвітлює генезис, морфологію і функціональну спроможність системи соціальної роботи, як природного явища. Послідовно обґрунтовується походження, сутність, зміст, морфологічна та процесуальні форми соціальної роботи. Подається діяльнісна природа явища, формалізовано основний закон саморозгортання соціальної роботи, подані евристичні моделі системи соціальної роботи та соціального закладу, визначаються фактори ризику процесу розбудови системи соціальної роботи засобами влади держави і громадянського суспільства, наводяться алгоритми прийняття управлінських рішень для вирішення проблем кризової людини та управління соціальним закладом, висвітлюються загальні типи механізмів саморегуляції: архетипічний, нормативний та інформаційно-знаковий.

Рекомендується для користування науковцям, докторантам, аспірантам, магістрам, бакалаврам, керівникам соціальних закладів, фахівцям-практикам і волонтерам, що працюють у сфері соціальної роботи, а також всим тим, хто цікавиться питаннями проектування, конструювання, модернізації та оптимізації соціальних систем.

gosti2

Server Time: 2018-09-19 10:03:07