Підприємницький клуб НПУ

alt

Саморегуляція соціального організму країни: Монографія /              за наук. ред.  В. П. Беха / В. П. Бех (голова),Н. В. Крохмаль, Г. О. Нестеренко ;   Мін-во   освіти    і   науки,    Нац.    пед.   Ун-т   імені М. П. Драгоманова. - К. : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2010 - 652 с. - (Серія : ''До 175-річчя НПУ імені М. II. Драгоманова").

У монографії подано оригінальну концепцію саморегуляції соціального організму країни. Завдяки генетичному аналізу розкрита елементна база і функціональні характеристики гомеостату соціальної системи, що складається з двох провідних інгредієнтів: громадянського суспільства і держави. Концептуально доведено існування полімеханізму саморегуляції, до складу якого входять механізм створення законів, механізм дії законів, механізм реалізації законів і механізм зворотного зв'язку, або соціального контролю. З позицій системного аналізу відтворені його головні морфологічні параметри і функціональні характеристики, висвітлені тенденції саморозгортання української дійсності і європейської спільноти. Теоретично обґрунтовано загальне, специфічне й одиничне в багатогранному бутті системи саморегуляції цього виду, а також вказано на джерело продукування суперечностей у транснаціональному організмі Об'єднаної Європи, до структури якого прагне інтегруватися Україна.

Для науковців, фахівців із соціального менеджменту, політологів, соціологів, соціальних філософів, усіх тих, кого цікавить ноосоціогенез, самоорганізація і саморегуляція ноосферного життя.

gosti2

Server Time: 2018-10-18 21:19:13