Розклад зимової сесії 18/19 н.р.

12 МО

Дата Час Дисципліна / викладач / ауд.
29.01.19 11.00

українська мова

Підкамінна Л.В.

ауд.305

25.01.19 11.00

українська культура

ауд.310

22.01.19 14.00

теорія організації

Чепуренко Я.О.

ауд.310

16.01.19 9.30

теорія особистості

Бех В.П.

ауд.310

01.02.19 11.00

історія менеджменту

Курган-Баковеєва Я.М.

ауд.310

22 МО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

15.01.19

9.30

філософія

Остапчук Г.О.

ауд.310

21.01.19

11.00

іноземна мова

Бондар-Фурса О.С.

ауд.305

28.01.19

11.00

нормування праці

Седляр М.О.

ауд.306

31.01.19

11.00

права людини

Єльнікова М.М.

ауд.310

23.01.19

9.30

інформаційний менеджмент

 Чепуренко Я.О.

ауд.310

31 КМО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

15.01.19

11.00

економічна теорія

Сандугей В.В.

ауд.305

21.01.19

9.30

менеджмент

 Курган-Баковеєва Я.М.

ауд.306

25.01.19

11.00

облік і аудит

Манжула Є.В.

ауд.305

29.01.19

9.30

маркетинг

Авєріна О.І.

ауд.306

32 МО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

25.01.19

12.30

облік і аудит

 Манжула Є.В.

ауд.306

29.01.19

11.00

маркетинг

 Авєріна О.І.

ауд306

21.01.19

11.00

бухгалтерський облік

Манжула Є.В.

ауд.310

14.01.19

11.00

кадрове діловодство

Жижко Т.А.

ауд.310

41 КМО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

29.01.19

11.00

організація виробництва

Седляр М.О.

ауд.310

14.01.19

9.30

управління персоналом

Щербакова Ю.Е.

ауд.305

18.01

9.30

основи теорії системи і системний аналіз

Туленков М.В.

ауд.310

42 МО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

23.01.19

11.00

аналітична діяльність

Чепуренко Я.О.

ауд.306

29.01.19

9.30

організація виробництва

 Седляр М.О.

ауд.310

14.01.19

11.00

управління персоналом

 Щербакова Ю.Е.

ауд.305

18.01.19

9.30

основи теорії системи і системний аналіз

Туленков М.В.

ауд.306

10 ММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

01.02.19

9.30

філософія освіти

Герасимова Е.М.

ауд.310

28.01.19

12.30

менеджмент організацій

Слєпцов А.І.

ауд.310

14.01.19

9.30

теорія прийняття рішень

 Чижевська О.М.

ауд.306

23.01.19

12.30

аналітична діяльність в управлінні

 Чепуренко Я.О.

ауд.310

11 ММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

01.02.19

11.00

філософія освіти

Герасимова Е.М.

ауд.306

18.01.19

11.00

менеджмент організацій

 Слєпцов А.І.

ауд.306

28.01.19

9.30

теорія прийняття рішень

Чепуренко Я.О.

ауд.310

23.01.19

11.00

аналітична діяльність в управлінні

 Чепуренко Я.О.

ауд.305

1 КММО

28.01.19

11.00

філософія освіти

Герасимова Е.М.

ауд.305

18.01.19

9.30

менеджмент організацій

 Слєпцов А.І.

ауд.305

14.01.19

11.00

теорія прийняття рішень

 Чижевська О.М.

ауд.306

22.01.19

9.30

аналітична діяльність в управлінні

Чепуренко Я.О.

ауд.310

20 ММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

24.01.19

11.00

інформаційні технології в управлінні персоналом

Городній О.В.

ауд.310

16.01.19

9.30

управління розвитком персоналу

Мирошниченко С.А.

ауд.305

16.01.19

11.00

управління змістом робіт

Мирошниченко С.А.

ауд.306

14.01.19

11.00

кадровий аудит

Жижко Т.А.

ауд.310

01.02.19

9.30

формування проектної команди

Курган-Баковеєва Я.М.

ауд.305

24.01.19

12.30

інформаційні системи і технології в управлінні проектами

Городній О.В.

ауд.306

21 ММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

05.12.18

11.00

управління змістом робіт

Мирошниченко С.А.

ауд

10.12.18

11.00

управління освітньою та виховною діяльністю

Крохмаль Н.В.

ауд.

20 КММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

24.01.19

11.00

інформаційні технології в управлінні персоналом

Городній О.В.

ауд.305

17.01.19

11.00

управління розвитком персоналу

Мирошниченко С.А.

ауд.310

21 КММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

10.12.18

11.00

інформаційні технології в управлінні персоналом

Городній О.В.

ауд.306

05.12.18

11.00

управління розвитком персоналу

Мирошниченко С.А.

ауд.305

1 САМ

01.02.19

12.30

філософія освіти

Герасимова Е.М.

ауд.306

22.01.19

11.00

системно-аналітичні технології і програмні засоби

Чепуренко Я.М.

ауд.305

28.01.19

14.00

управління системами

Слєпцов А.І.

ауд.306

18.01.19

14.00

інтелектуальні і нейроморфні інформаційні технології

Слєпцов А.І.

ауд.310

2 САМ

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

22.01.19

12.30

моделювання та прогнозування бізнес процесів

Чепуренко Я.М.

ауд.306

14.01.19

12.30

консолідовані інформаційні ресурси

Чижевська О.М.

ауд.33