Підприємницький клуб НПУ

dzvin

facebook

youtube

 

Розклад

Розклад зимової сесії 18/19 н.р.

12 МО

Дата Час Дисципліна / викладач / ауд.
29.01.19 11.00

українська мова

Підкамінна Л.В.

ауд.305

25.01.19 11.00

українська культура

ауд.310

22.01.19 14.00

теорія організації

Чепуренко Я.О.

ауд.310

16.01.19 9.30

теорія особистості

Бех В.П.

ауд.310

01.02.19 11.00

історія менеджменту

Курган-Баковеєва Я.М.

ауд.310

22 МО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

15.01.19

9.30

філософія

Остапчук Г.О.

ауд.310

21.01.19

11.00

іноземна мова

Бондар-Фурса О.С.

ауд.305

28.01.19

11.00

нормування праці

Седляр М.О.

ауд.306

31.01.19

11.00

права людини

Єльнікова М.М.

ауд.310

23.01.19

9.30

інформаційний менеджмент

 Чепуренко Я.О.

ауд.310

31 КМО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

15.01.19

11.00

економічна теорія

Сандугей В.В.

ауд.305

21.01.19

9.30

менеджмент

 Курган-Баковеєва Я.М.

ауд.306

25.01.19

11.00

облік і аудит

Манжула Є.В.

ауд.305

29.01.19

9.30

маркетинг

Авєріна О.І.

ауд.306

32 МО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

25.01.19

12.30

облік і аудит

 Манжула Є.В.

ауд.306

29.01.19

11.00

маркетинг

 Авєріна О.І.

ауд306

21.01.19

11.00

бухгалтерський облік

Манжула Є.В.

ауд.310

14.01.19

11.00

кадрове діловодство

Жижко Т.А.

ауд.310

41 КМО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

29.01.19

11.00

організація виробництва

Седляр М.О.

ауд.310

14.01.19

9.30

управління персоналом

Щербакова Ю.Е.

ауд.305

18.01

9.30

основи теорії системи і системний аналіз

Туленков М.В.

ауд.310

42 МО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

23.01.19

11.00

аналітична діяльність

Чепуренко Я.О.

ауд.306

29.01.19

9.30

організація виробництва

 Седляр М.О.

ауд.310

14.01.19

11.00

управління персоналом

 Щербакова Ю.Е.

ауд.305

18.01.19

9.30

основи теорії системи і системний аналіз

Туленков М.В.

ауд.306

10 ММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

01.02.19

9.30

філософія освіти

Герасимова Е.М.

ауд.310

28.01.19

12.30

менеджмент організацій

Слєпцов А.І.

ауд.310

14.01.19

9.30

теорія прийняття рішень

 Чижевська О.М.

ауд.306

23.01.19

12.30

аналітична діяльність в управлінні

 Чепуренко Я.О.

ауд.310

11 ММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

01.02.19

11.00

філософія освіти

Герасимова Е.М.

ауд.306

18.01.19

11.00

менеджмент організацій

 Слєпцов А.І.

ауд.306

28.01.19

9.30

теорія прийняття рішень

Чепуренко Я.О.

ауд.310

23.01.19

11.00

аналітична діяльність в управлінні

 Чепуренко Я.О.

ауд.305

1 КММО

28.01.19

11.00

філософія освіти

Герасимова Е.М.

ауд.305

18.01.19

9.30

менеджмент організацій

 Слєпцов А.І.

ауд.305

14.01.19

11.00

теорія прийняття рішень

 Чижевська О.М.

ауд.306

22.01.19

9.30

аналітична діяльність в управлінні

Чепуренко Я.О.

ауд.310

20 ММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

24.01.19

11.00

інформаційні технології в управлінні персоналом

Городній О.В.

ауд.310

16.01.19

9.30

управління розвитком персоналу

Мирошниченко С.А.

ауд.305

16.01.19

11.00

управління змістом робіт

Мирошниченко С.А.

ауд.306

14.01.19

11.00

кадровий аудит

Жижко Т.А.

ауд.310

01.02.19

9.30

формування проектної команди

Курган-Баковеєва Я.М.

ауд.305

24.01.19

12.30

інформаційні системи і технології в управлінні проектами

Городній О.В.

ауд.306

21 ММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

05.12.18

11.00

управління змістом робіт

Мирошниченко С.А.

ауд

10.12.18

11.00

управління освітньою та виховною діяльністю

Крохмаль Н.В.

ауд.

20 КММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

24.01.19

11.00

інформаційні технології в управлінні персоналом

Городній О.В.

ауд.305

17.01.19

11.00

управління розвитком персоналу

Мирошниченко С.А.

ауд.310

21 КММО

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

10.12.18

11.00

інформаційні технології в управлінні персоналом

Городній О.В.

ауд.306

05.12.18

11.00

управління розвитком персоналу

Мирошниченко С.А.

ауд.305

1 САМ

01.02.19

12.30

філософія освіти

Герасимова Е.М.

ауд.306

22.01.19

11.00

системно-аналітичні технології і програмні засоби

Чепуренко Я.М.

ауд.305

28.01.19

14.00

управління системами

Слєпцов А.І.

ауд.306

18.01.19

14.00

інтелектуальні і нейроморфні інформаційні технології

Слєпцов А.І.

ауд.310

2 САМ

Дата

Час

Дисципліна / викладач / ауд.

22.01.19

12.30

моделювання та прогнозування бізнес процесів

Чепуренко Я.М.

ауд.306

14.01.19

12.30

консолідовані інформаційні ресурси

Чижевська О.М.

ауд.33

 

Розклад підсумкової атестації магістрів 2 курсу

 

21 КММО

Дата

Час

Шифр групи

17.12.18

9.30

Кваліфікаційний екзамен з методики викладання української\ російської мови як іноземної

ауд.305

21.12.18

9.30

Комплексний кваліфікаційний екзамен

ауд. 305

27.12.18

9.30

Захист магістерської роботи

ауд. 305

21 ММО

19.12.18

9.30

Комплексний кваліфікаційний екзамен

ауд. 305

26.12.18

9.30

Захист магістерської роботи

ауд. 305

2 ММОз

18.12.18

9.30

Комплексний кваліфікаційний екзамен іспит

ауд. 305

22.12.18

9.30

Захист магістерської роботи

ауд. 305

2 ММО(л)

19.12.18

9.30

Комплексний кваліфікаційний екзамен (підгрупа1)

ауд. 305

20.12.18

9.30

Комплексний кваліфікаційний екзамен (підгрупа2)

ауд. 305

26.12.18

9.30

Захист магістерської роботи (підгрупа1)

ауд. 305

28.12.18

9.30

Захист магістерської роботи (підгрупа2)

ауд. 305

(підгрупа2)

 
 
Ukrainian Danish English French German Greek Polish Portuguese Russian Spanish

gosti2

nW9niLV6zQ4

pMwlb4CDC7Y

lxQOV9DsUsw

ОНН

pTUIwidXug4

КИ

уп

1 Doc2 1

Всього відвідувань

1101023
Сьогодні
Вчора
Цього тиждня
Минулого тиждня
Цього місяця
Минулого Місяця
Всього
450
664
1641
3380
6067
962327
1101023

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-12 13:19:53

Хто на сайті

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ